×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 22 февраля 2020 06:14

У тренера збірної Росії на чемпіонаті світу з біатлону виявилася українська акредитація

Першопричиною облави італійської поліції на збірну Росії з біатлону став запит від IBU: у російського тренера Олександра Касперовича знайдена українська акредитація.

Об этом сообщает Руспрес

Крім того, підопічний Касперовича Олександр Логінов цікавить правоохоронців на тлі допінг-історії в минулому.

Олександр Касперович (зліва)

Олександр Касперович (зліва)

sports.ru

Постанова про обшук

Постанова про обшук

sports.ru

Як повідомляє Telegram-канал "Мутко проти" з посиланням на представників російського штабу, на Касперовича не вистачило російських акредитацій і він домовився з українською збірною.

"Касперович, що приїжджає по чужій акредитації, може займатися транспортуванням і доставкою допінгу", – цитує журналіст Василь Конов у себе в Telegram-каналі постанову IBU.

Облава на збірну РФ на ЧС з біатлону пов’язана з Україною

"Причина проста – заява одного з керівників IBU про проведення перевірки в бiк Олександра Касперовича і Олександра Логінова, як спортсмена, який раніше був викритий в допінгу. Вони вважають, що тут є якийсь зв’язок. Обшук пов’язаний і з акредитацією, і з допінгом. Можливо, Касперович ховається під чужою акредитацією та привозить на чемпіонат світу заборонені препарати", – заявив глава Союзу біатлоністів Росії (СБР) Володимир Драчев агентству "Р-Спорт".

Новини
Чемпіонат світу з біатлону: розклад, результати і де дивитися

Як повідомляв OBOZREVATEL, подібний епізод стався в грудні 2018 року в Хохфільцені. Австрійська поліція нагрянула в готель, де проживала збірна Росії з біатлону, яка прибула на 2-й етап Кубка світу. Правоохоронці тоді висунули росіянам звинувачення в серйозних порушеннях антидопінгових правил. Під підозру потрапили біатлоністи, лікарі і масажисти.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/u-trenera-zbirnoi-rosii-na-chempionati-svitu-z-biatlonu-viyavilasya-ukrainska-akreditatsiya.htm”

Интересное