×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 10 июля 2019 18:41

Рабінович: На переговорах у Москві ми заявили, що Крим – це Україна

Рабінович: У нас дуже гарні новини, зроблено величезний крок до миру

Представники "Опозиційної платформи – За життя" на переговорах у Москві заявили, що вважають Крим українською територією. Про це сказав співзасновник партії, народний депутат від Опозиційного блоку Вадим Рабінович у "Фейсбуці".

“Я зараз у центрі Москви, ми їдемо з одних переговорів на інші. У нас дуже гарні новини, зроблено величезний крок до миру. Також [є прогрес] щодо тарифів і багатьох товарів, із яких може бути знято митні бар’єри, і щодо гуманітарних питань. Але, при всьому позитивному, ми чітко сказали їм, і я цим пишаюся: у нас є розбіжності, і вони полягають у тому, що Крим – це Україна. І сказали ми це не десь, гавкаючи з підворіття, а в центрі Москви, у штабі партії "Єдина Росія", – заявив він.

За словами Рабіновича, "це і є – захищати проукраїнські інтереси".


https://www.facebook.com/vadim.rabinovich.39/videos/1181616878675007/

10 липня представники "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук, Юрій Бойко і Вадим Рабінович обговорювали з керівництвом РФ у Москві зняття російських санкцій з українських компаній і прямі постачання газу в Україну.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rabinovich-na-peregovorah-u-moskvi-mi-zajavili-shcho-krim-tse-ukrajina-1105967.html”

Интересное