×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 12 июня 2019 07:41

Звіт Олександра Терещука за період роботи головою Київської ОДА

Олександр Терещук Олександр Терещук

Після звільнення з посади голови Київської ОДА Олександр Терещук відзвітував про досягнення за період своєї роботи


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Київської обласної державної адміністрації у Facebook.


Варто додати, що 30 жовтня 2018 року Указом Президента України Петра Порошенка на посаду очільника Київської ОДА було призначено Олександра Терещука.


А вчора, 11 червня, президент України Володимир Зеленський звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій, серед них і губернатор Київщини Олександр Терещук.


— повідомляє колишній голова Київської ОДА.


Ключовим досягненням він вважає прийняття обласного бюджету. Це надзвичайно важливе питання, над яким ми працювали усі ці місяці. Формувався бюджет, спираючись на результати виїзних нарад – спілкування з жителями області.


Як стверджує Терещук, він об’їздив усі куточки Київщини, відвідав майже усі райони, щоб з’ясувати потреби громадян, які проблеми в області є, чим і як влада може допомогти людям.


розповідає колишній голова Київської ОДА.


На зображеннях представлено основні напрямки, в яких працювала його команда, зокрема, на які спрямовано бюджет: децентралізація, охорона здоров’я, освіта та захист прав дитини, розвиток інфраструктури, соціальний захист населення, спорт, екологія та підтримка бізнесу.


ділиться Олександр Терещук.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/06/12/zvit-oleksandra-tereshuka-za-period-roboti-golovoyu-kiyivskoyi-oda/”

Интересное