×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 15 мая 2019 16:18

Сущенку передали фарби, проте посилка з ліками «застрягла» - правозахисник

Сущенка відвідав у колонії в Кірово-Чепецьку український консул у Москві Альберт Черніюк — Сущенку передали фарби, проте посилка з ліками «застрягла» — правозахисник
Сущенка відвідав у колонії в Кірово-Чепецьку український консул у Москві Альберт Черніюк
У Сущенка в даний час є проблеми зі здоров’ям — Фейгін


Бранцю Кремля, українському журналісту Роману Сущенку після довгої затримки передали посилку з фарбами, пензлями і альбомом. Про це розповів громадський захисник політв’язня Марк Фейгін, повідоляє «Укрінформ».


«Після довгої затримки та великих складнощів Роману Сущенку нарешті передали посилку з фарбами, пензлями й альбомом. Але що стосується посилки з ліками, залишаються певні складнощі», — сказав Фейгін.


Правозахисник також уточнив, що у Сущенка в даний час є проблеми зі здоров’ям.


Напередодні Фейгін повідомив, що Сущенка відвідав у колонії в Кірово-Чепецьку український консул у Москві Альберт Черніюк. Сам громадський захисник також збирається відвідати його «найближчим часом».


Як повідомлялося, журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка незаконно затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою з Парижа, де працював останні 6 років.


7 жовтня 2016 року Сущенка звинуватили у шпигунстві.


Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним.


Сущенка етапували в колонію №11 у Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіне).


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/sushchenku-peredali-farbi-prote-posilka-z-likami-zastryagla-pravozahisnik-593921.html”

Интересное