×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 11 февраля 2019 03:06

Глава Міноборони Британії закликав готуватися до жорсткого протистояння РФ після Brexit

ЕРА

Гевін Вільямсон вважає, що перед Британією стоїть безліч викликів

ЕРА


Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що після виходу країни зі складу Європейського союзу необхідно бути готовими до розширення військової присутності за кордоном і діяти проти країн, які порушують міжнародне право.

До таких країн Вільямсон відніс Росію, яка заявила про вихід із Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), передає Reuters .

"Brexit привів нас до великого моменту в нашій історії. Це момент, коли ми повинні зміцнити наше глобальну присутність, наростити смертоносність нашої зброї і його питому вагу", — заявив міністр.

За словами Вільямсона, Росія "повинна дорого заплатити за свої дії".

Читайте також: Юнкер виключив перегляд угоди щодо Brexit, але допустив доопрацювання політичної декларації

Остаточний вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період — до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.

23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Великої Британії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти — 48%. Шотландія і Північна Ірландія переважно проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/glava-minoboroni-britaniji-zaklikav-gotuvatisya-do-zhorstkogo-protistoyannya-rf-pislya-brexit-50005564.html”

Другие материалы в этой категории: Из России — с любовью и папиными деньгами »

Интересное