×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 23 февраля 2020 20:10

Що буде з курсом долара наступного тижня: несподіваний прогноз

Старший аналітик “Альпарі” Вадим Иосуб заявив, що протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


Про це повідомляє “РБК-Україна”, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 24,4 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 24,2/24,4 грн”, – сказав він.


Як зазначив аналітик, курс долара стабілізувався поблизу позначки 24,5₴ Про це свідчать як мінімальні, інколи різноспрямовані на різних сегментах ринку щоденні коливання курсу, так і мінімальну його зміна за тиждень.


“Це свідчить, що курс намацав рівновагу поблизу поточних значень, і без серйозних змін внутрішніх або зовнішніх факторів, що впливають на нього, буде залишатися близько поточних рівнів”, – додав він.


За минулий тиждень курс долара до гривні, встановлений НБУ, практично не змінився, на інших сегментах ринку він незначно знизився на 0,1-0,2%.


Нагадаємо, запровадження ринку землі може значно вплинути на зміцнення гривні.


Зазначимо, рух гривні супроводжується повідомленнями про те, що Євросоюз планує переглянути угоду про Зону вільної торгівлі з Україною у 2021 році. Крім того, уряду України і ЄС підписали нову програму підтримки електронного управління та цифрової економіки на 25 млн євро. Україна також планує повністю синхронізувати свою енергетичну систему з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії.


До речі, раніше Вадим Иосуб поділився прогнозом, як масштабна епідемія коронавірус позначиться на курсі валют в Україні.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/23/shho-bude-z-kursom-dolara-na-nastupnomu-tyzhni-nespodivanyj-prognoz/”

Интересное