×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 16 ноября 2019 16:55

Прокуратура РФ перевіряє на екстремізм слова Ксенії Собчак про Крим в ефірі «Радіо НВ»

Голова Партії ветеранів Росії Ільдара Резяпова звернувся до прокуратури РФ через інтерв’ю журналістки Ксенії Собчак в ефірі українського «Радіо НВ» від 6 вересня 2019 року.

Прокуратура РФ перевіряє на екстремізм слова Ксенії Собчак про Крим в ефірі «Радіо НВ»
Прокуратура РФ перевіряє на екстремізм слова Ксенії Собчак про Крим в ефірі «Радіо НВ»

Про це повідомляється на сайті партії.

Об этом сообщает http://pogrebishche.in.ua

Так, в інтерв’ю Ксенія Собчак на питання про приналежність Криму відповіла, що російська сторона порушила міжнародні домовленості і територія Кримського півострова повинна бути повернута Україні.

За повідомленням Партії ветеранів Росії, ці висловлювання щодо Криму на предмет наявності в них ознак екстремізму перевіряє «Московський дослідний центр». Наразі триває психолого-лінгвістична експертиза, її результати очікуються не раніше другого кварталу 2020 року, повідомила прокуратура Москви.

Як повідомляв «Детектор медіа», 7 березня 2018 року стало відомо, що Ксенія Собчак потрапила до бази сайту «Миротворець» через «свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим в квітні 2014 і липні 2014 р. Маніпулювання суспільно-значущою інформацією з метою отримання політичних дивідендів. У 2014 р. виправдовувала російську окупацію АР Крим». Представниця Собчак Ксенія Чудінова заявила, що телеведуча їздила до Криму для «незалежного репортажу» в кінці травня – на початку червня 2014 року.

14 березня глава МЗС України сказав, що Ксенія Собчак може в’їхати на територію анексованого Криму відповідно до українського законодавства.Джерело статті: “https://detector.media/community/article/172476/2019-11-16-prokuratura-rf-pereviryae-na-ekstremizm-slova-ksenii-sobchak-pro-krim-v-efiri-radio-nv/”

Интересное