×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 28 февраля 2021 14:40

Вакцинація проти COVID-19 в Україні. Шмигаль назвав строк, протягом якого всі охочі отримають препарат

Наступного дня, 24 лютого, в Україні стартувала вакцинація проти коронавірусу препаратом виробництва AstraZeneca. Перше щеплення в країні зробили жителю Черкаської області, лікарю-реаніматологу Євгенові Горенку. У перший день встигли зробити 159 щеплень. 25 лютого в усіх областях України вже почали імунізацію.

Об этом сообщает Вневоле


Зараз в Україні зареєстровано дві вакцини – від Oxford/AstraZeneca (Covishield) і Pfizer/BioNTech.


Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безоплатні щеплення зроблять медикам, які працюють із хворими на COVID-19, і військовим операції Об’єднаних сил. До листопада також хочуть вакцинувати інших медиків, працівників сфер держбезпеки та освіти, а також людей віком від 60 років.


Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) хочуть охопити вакцинацією.


Україна планує надходження в межах програми COVAX 117 тис. доз вакцини від компанії Pfizer (у ЮНІСЕФ говорили, що її доправлять в Україну наприкінці лютого – на початку березня) і від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини виробника AstraZeneca.


Очікують, що в Україну надійде 15 млн доз вакцини від компанії Novavax, постачання почнуть у липні. Крім цього, прогнозують, що до кінця лютого доправлять перші 700 тис. доз вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech. Є також імовірність, що постачання китайської вакцини можуть перенести на початок квітня. Усього у китайської компанії Україна закупить 1,9 млн доз цієї вакцини.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vaktsinatsija-vid-covid-19-v-ukrajini-shmigal-nazvav-termin-za-jakij-vsi-bazhajuchi-otrimajut-preparat-1541877.html”

Интересное