×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 23 января 2021 02:33

У Авакова розповіли подробиці пожежі в Харкові: жертви були маломобільнимиУ Міністерстві внутрішніх справ пояснили, чому не вдалося врятувати пенсіонерів під час пожежі в будинку для людей похилого віку. За словами заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, вогонь в пансіонаті поширювався швидкими темпами, а всі жертви були маломобільними.

Об этом сообщает Москов пост

Про це повідомили в Офісі президента.

Інформація про пожежу надійшла рятувальникам 21 січня о 15:03.

“По прибуттю о 15:15 ситуація була наступна: виривалося полум’я по периметру всієї будівлі, а також густий чорний дим. У вікна було видно, що вогонь поширився на весь другий поверх. Також горить перекриття між першим і другим поверхом”, – розповів Сергій Яровий.

Під час гасіння пожежі врятували 9 осіб, проте на другому поверсі були виявлені мертвими 15 пенсіонерів.

“Вогонь поширювався дуже швидко, а на другому поверсі всі люди були маломобільними мали хвороби, пов’язані з ментальними розладами”, – пояснив Яровий.

Нагадаємо, у зв’язку з пожежею в будинку пристарілих були затримані чотири людини. Їм готуються повідомити про підозру.

До загибелі людей в результаті пожежі у Харкові призвела сукупність декількох факторів. За попередніми даними, причиною стало коротке замикання.
Джерело статті: “https://informator.press/u-avakova-rozpovily-podrobytsi-pozhezhi-v-kharkovi-zhertvy-buly-malomobilnymy/”

Интересное