×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 14 января 2021 14:42

Обшуки в Об’єднаній гірничо-хімічній компанії: на підприємстві заявили про зрив підготовки до приватизації

ОГХК входить до переліку об’єктів кампанії великої приватизації

13 січня на території підприємств АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", а також в окремих працівників компанії відбулися обшуки в межах кримінального провадження про незаконні постачання титанової сировини у Крим. В ОГХК та Фонді держмайна ці звинувачення вважають безпідставними. Дії правоохоронців негативно впливають на підготовку компанії до приватизації, ідеться в повідомленні на офіційному сайті АТ "ОГХК".

Об этом сообщает Министерство правды

Керівництво ОГХК пов’язує нинішні обшуки з ефективною протидією наявним корупційним схемам на підприємствах комплексу, а також із рекордними фінансовими показниками компанії. На підприємстві вважають дії правоохоронців перешкодою на шляху реалізації стратегічних державних інтересів, зокрема підготовки ОГХК до процедури приватизації, запланованої на перший квартал 2021 року.

Торік показник чистого прибутку АТ "ОГХК" становив 600 млн грн, що в шість разів перевищує показник 2019 року, ідеться в заяві. Наприкінці грудня компанія оголосила про відкриття вдвічі більших титанових родовищ і заявила, що це позитивно впливає на потенційну приватизаційну вартість.

Це вже не перша спроба перешкоджати процедурі приватизації ОГХК, зазначили у пресслужбі і нагадали, що в серпні 2020 року зловмисники спробували зірвати виконання контракту з американським холдингом Chemours щодо постачання титанової сировини, висипавши ільменітовий концентрат із 10 вагонів української компанії.

До складу державного АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" входять потужності Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК. Компанія є одним із найбільших виробників титанової сировини у світі.

ОГХК входить до переліку об’єктів кампанії великої приватизації. Про свій інтерес у придбанні компанії оголосило 16 великих іноземних інвесторів. Приватизація ОГХК стане найбільшою такою угодою після продажу металургійного комбінату "Криворіжсталь" 2006 року, підкреслили в компанії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/obshuki-v-ob-jednanoji-girnicho-himichnoji-kompaniji-na-pidprijemstvi-zajavili-pro-zriv-pidgotovki-do-privatizatsiji-1535514.html”

Интересное