×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 01 декабря 2020 13:50

Незадоволені новим законопроєктом: активісти «Save ФОП» блокують центр

Незадоволені новим законопроєктом: активісти «Save ФОП» блокують центр

Підприємці сьогодні продовжують мітингувати під Верховною Радою і Кабміном. Частина протестувальників рушила до Офісу президента.

Об этом сообщает Незыгарь

Люди незадоволені законопроєктом, який прийняли парламентарі щодо відтермінування введення касових апаратів до 2022 року.

Мітингарям не подобається, що запровадження касових апаратів для ФОПів відтермінували лише на рік. Вони закликають продовжити мітинг і вимагають скасувати касові апарати.

Наразі рух автівок вулицями Грушевського, Шовковичній та Інституційній ускладнений. Мітингарі блокують автівки. Поліція робить коридори, аби автівки з Верховної Ради могли проїхати.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді України вирішили відтермінувати введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для більшості категорій ФОПів на 1 рік і ухвалили компромісний законопроєкт.

Законопроєктом передбачається перенесення фіскалізації до 1 січня 2022 року; скасування кешбеку для скаржників на ФОП, прив’язування всіх лімітів фіскалізації до мінімальної заробітної плати; зміна переліку ризикових груп ФОП та скасування великої кількості штрафів.

Допомогти ‘Службі розшуку дітей’ — тут


Джерело статті: “http://fromua.news/article/10505123/nezadovoleni-novim-zakonoproiektom-aktivisti-Save-fop-blokuyutj-tsentr/”

Интересное