×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 29 ноября 2020 15:07

Містика або чийсь розигриш? Містичний моноліт у штаті Юта, котрий наробив стільки галасу, так само таємничо зник, як з’явився

На місці, де стояв моноліт, залишився його трикутний фрагмент.

Таємничий моноліт, який близько тижня тому загадково з’явився в пустелі американського штату ЮТА, тепер так само загадково зник. Про це повідомляє Бюро з управління земельними ресурсами штату Юта, передають

Об этом сообщает Дедал

Зазначається, що металевий моноліт досягав близько трьох метрів у висоту. Він ніби вріс у скелястий червоний ґрунт. На думку чиновників, даний моноліт міг бути виготовлений художниками в рамках якого-небудь проекту.

“Хтось витратив час на те, щоб використовувати якийсь бетонорізальний інструмент або щось на зразок того, щоб дійсно дуже добре вкопати його”, – говорив один з чиновників.

Станом на даний момент металевий моноліт був загадково демонтований. При цьому чиновники стверджують, що не чіпали монумент, тому що він був приватною власністю. Також повідомляється, що на місці, де стояв моноліт, залишився його трикутний фрагмент.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/mistyka-abo-chyis-rozyhrysh-mistychnyi-monolit-u-shtati-iuta-kotryi-narobyv-stilky-halasu-tak-samo-taiemnycho-znyk-iak-ziavyvsia-354280.html”

Интересное