×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 23 ноября 2020 10:01

Реєстр вкладів у первинну нерухомість планують запустити в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні


Реєстр вкладів у первинну нерухомість запустять в Україні. Норма має на меті захистити інвесторів, які вкладають кошти у житло.

Об этом сообщает Компромат РУ

Законопроєкт вже готовий і його збираються внести в парламент. Про це 23 листопада повідомили у пресслужбі МВС.

Документ планують внести до парламенту. Очікується, що відповідні норми захистить інвесторів. Це нібито дасть гарантії в отриманні житла, за яке вони заплатили.

Чиновники вважають, що першу чергу потрібно захистити громадян від різних загроз. Кожен, хто вкладає кошти в будівництво, вноситься дані до єдиного реєстру.

Над законопроєктом працювали представники різних політичних сил. Також були задіяні співробітники будівельних компаній та органів місцевої влади. Загалом спільна робота допомогла реалізувати відповідні норми, адже автори документу координували зусилля задля впевненості у остаточних результатах.

Раніше ASPI news повідомляло, що у 2020 році вартість на елітну нерухомість в Києві може зрости. Стало також відомо, що в Києві на ринку нерухомості очікуються зміни.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/reestr-vkladiv-u-pervinnu-nerukhomist-planuyut-zapustiti-v-ukraini”

Интересное