×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 31 октября 2020 06:28

З архіву ПУ. "Це проблема Росії": У "Слузі народу" розповіли, що буде з бойовиками, які воювали проти України

Після розведення військ донецькі бойовики, які воювали на боці Росії, матимуть вибір. Вони зможуть залишити територію окупованого Донбасу разом з виводом російських військ або ж можуть лишитися, але без зброї і участі у правоохоронних органах.

Нардеп фракції "Слуга народу" Богдан Яременко зазначив, що загалом "це проблема Росії і цих людей", що їм робити далі, передають 7 жовтня 2019 року.

Об этом сообщает THE Лядов

Яременко додав, що Мінські домовленості говорять про "народну міліцію" на Донбасі, але це не означає, що "міліцією" мають стати перший і другий армійські корпуси, які розташовані в ОРДЛО.

За словами політика, право участі в роботі певних правоохоронних структур матиме місцеве населення з громадянством України. "І логічно, що у них буде передбачена для цього зброя. Але там не повинно бути ніяких формувань, які непідконтрольні, непідзвітні і не під командуванням української влади", – пояснив нардеп.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-tse-problema-rosii-u-sluzi-narodu-rozpovily-shcho-bude-z-boiovykamy-iaki-voiuvaly-proty-ukrainy-349952.html”

Интересное