×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 18 октября 2020 18:09

У Чехії відкрили перший готель для хворих на коронавірус


У cтолиці Чехії відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус.

Об этом сообщает THE Люди

Про це повідомляє Novinky.

Чотиризірковий готель розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Він розрахований на людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома.

Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест — розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо.

"Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне", — пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування клієнтів у "коронавірусному" готелі організоване повністю безконтактно. У самому готелі спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат.

Дистанційно можна також замовити їжу на кухні, а також замовити страви чи ліки через службу доставки.

За правилами готелю, готям не можна буде знаходитися за межами свого номеру — за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах.

Кімнати після виїзду клієнтів залишатимуть порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікуватимуть. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно.

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги — під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах — близько 30%.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/world/u-chehiyi-vidkrili-pershiy-gotel-dlya-hvorih-na-koronavirus-396958”

Интересное