×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 06 августа 2020 23:06

Президент знову призначив на Вінниччину суддів-новачків


Володимир Зеленський призначив у районні суди Вінницької області п’ятьох суддів. Відповідні укази президент підписав п’ятого серпня. Зазначимо, що всі п’ятеро новопризначених раніше суддями не працювали. "Нові обличчя" з’являться у Піщанському, Немирівському, Теплицькому та Крижопільському судах, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Слон

Так, до Піщанського районного суду призначили Віктора Нестерука. Чоловік мешкає у Могилеві-Подільському і з 2017 року подавав до НАЗК декларації як претендент на посаду судді місцевого суду. Через чотири роки наполегливість пана Віктора принесла свої плоди.

Посаду судді в Немирівському районному суді отримала мешканка Вінниці Тетяна Войницька. Раніше вона працювала помічником судді в Апеляційному суді Вінницької області.

Призначення до Теплицького районного суду отримали двоє судей: житомирянка Людмила Довгалюк та хмельничанка Олена Бондарук. До призначення пані Людмила працювала помічником судді Богунського районного суду Житомира, а пані Олена — на аналогічній посаді у Хмельницькому апеляційному суді.

А до Крижопільського районного суду призначили Олену Кантонисту із Старокостянтинова Хмельницької області. Попереднє місце роботи — суд у рідному місті, де вон працювала помічником судді.

До слова, президент Зеленський не вперше призначає одразу кількох суддів-новачків на Вінниччину. Зокрема, третього липня відбулось призначення чотирьох таких фахівців.


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/prezident/item/38403-prezydent-znovu-pryznachyv-na-vinny”

Интересное