×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 22 мая 2020 14:22

Поїхали: у Калинівському районі відновлюють пасажирські перевезення автомобільним транспортом

З 23 травня 2020 року у Калинівському районі відновлюють приміські пасажирські перевезення автомобільним транспортом загального користування.

Об этом сообщает RuGate

Таке рішення 22 травня ухвалила районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Це одне із послаблень карантину.

Як відомо 22 травня розпочався другий етап виходу з карантину, під час якого відновлюють роботу громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, послаблюють низку інших обмежень.

23 травня 2020 року у Калинівському районі мають відновити роботу усі приміські маршрути. Ціни на перевезення мають залишитися ті, що були до оголошення карантину.

Комісія визначила низку рекомендацій, які спрямовані на запобігання ускладненню епідемічної ситуації.

Зокрема, водії, кондуктори та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні бути у респіраторах або медичних масках.

Забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску.

Перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

У кожному транспортному засобі повинно бути забезпечено інформування пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 доступним способом.

Перед кожним рейсом мають здійснювати вологе прибирання транспортного засобу з використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

У приміщенні автостанції дозволяють одночасно перебувати не більше чотирьох осіб з розрахунку одна особа на 10 кв. м площі зали обслуговування пасажирів. Допуск пасажирів та перебування у приміщенні автостанції дозволяється лише у респіраторі або у захисній масці.

Перевіряти дотримання санітарних та протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів має спеціальна робоча група.Джерело статті: “https://kalynivka.city/read/rayon/81980/poihali-u-kalinivskomu-rajoni-vidnovlyuyut-pasazhirski-perevezennya-avtomobilnim-transportom”

Интересное