×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 12 июня 2019 05:43

WhatsApp має намір судитися з авторами масових розсилок в месенджері

Наразі вже виявлені й заблоковані "мільйон акаунтів", власники яких порушували правила.

Ілюстрація / REUTERS

WhatsApp має намір боротися з авторами автоматичних і масових розсилок повідомлень, які заборонені умовами надання послуг месенджера.

У WhatsApp підкреслили "приватний характер" мессенджера, пригрозивши судовими позовами порушникам правил користування, що використовують сервіс для відправки автоматизованої або масової розсилки повідомлень, передає Коммерсантъ.

"Починаючи з 7 грудня 2019 року WhatsApp буде приймати правові заходи щодо тих, хто, на нашу думку, залучений чи допомагає іншим у зловживаннях, які порушують умови надання послуг", — сказано в повідомленні.

Як підкреслили в компанії, докази порушень будуть шукати "і за межами власної платформи". Мова, наприклад, йде про публічні заяви компаній про можливості використовувати месенджер для розсилок.

Наразі вже виявлені й заблоковані "мільйон акаунтів", власники яких порушували правила, зазначили в WhatsApp.

Раніше повідомлялося, що в WhatsApp виявлено серйозну уразливість, яка дозволяла хакерам встановлювати на телефонах шкідливу програму для стеження за користувачами.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/economics/telecom/10583151-whatsapp-maye-namir-suditisya-z-avtorami-masovih-rozsilok-v-mesendzheri.html”

Интересное