×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 14 марта 2019 13:20

США перекинули у Великобританії три бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress

Військово-повітряні сили США перекинули на британську авіабазу Ферфорд три важких стратегічних бомбардувальника Boeing B-52H Stratofortress, які здатні нести на борту ядерне озброєння.

Як повідомляє Рostimees, перед тим, як зайти на посадку у Ферфорді, один з літаків пролетів поблизу кордону Росії у районі Балтійського моря.

Бомбардувальник знаходився в зоні дії російських систем протиповітряної оборони декілька хвилин. При цьому літак демонстративно наблизився на 100 км до російського повітряного простору, поблизу Калінінградській області, і не вимикав транспондер, що дозволяє відслідковувати маршрут бомбардувальника.

Всього ВПС США планують перекинути у Ферфорд вісім B-52H. Вказується, що вони будуть брати участь у військових навчаннях НАТО та Грузії NATO-GEO EX19, які стартують 18 березня. Однак офіційних відомостей участі бомбардувальників у навчаннях немає.

Авіабаза Ферфорд регулярно використовується США і силами НАТО у якості передового пункту в Європі.

  • 10 грудня два російські стратегічні бомбардувальники дальнього радіусу дії приземлилися у Венесуелі, нібито для участі у спільних навчаннях з військовими цієї країни. У США назвали це розтратою державних грошей і нагадали, що країна потребує гуманітарної допомоги.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/27177-vps-ssha-perekinuli-u-yevropu-tri-bombarduvalnika-boeing-b-52h-stratofortress-voni-zdatni-nesti-yaderni-zaryadi”

Интересное