×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 12 ноября 2019 23:01

У Маршинцях починають будувати амбулаторію


За рішенням Новоселицької міської ради щодо співфінансування будівництва АЗПСМ у с. Маршинці розпочато будівництво нової амбулаторії. Про це пише Район.Інфо.

Об этом сообщает http://banksta.top

Нову амбулаторію збудують відповідно до закону щодо розвитку первинної допомоги у сільській місцевості, — повідомляє сайт громади.

Маршинецька амбулаторія — єдина в Новоселицькій ОТГ, яка жодним чином не відповідає сучасним вимогам, розміщена в приміщенні, яке неможливо реконструювати. Тому, враховуючи план соціально-економічного розвитку села на 2019 рік, велику кількість населення, наявність трьох сімейних лікарів, які мають достатню кількість підписаних договорів із пацієнтами, але не мають належних умов, було прийнято рішення про будівництво нової амбулаторії.

Крім власне приміщення, згідно програми, амбулаторія отримає необхідне медично-діагностичне обладнання та автотранспорт.

На таку амбулаторію передбачено близько 6,5 млн.₴ державної субвенції за умови співфінансування 10% з місцевого бюджету та виконання необхідних попередніх робіт.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/u-marshincyah-pochinayut-buduvati-ambulatoriyu-380204”

Интересное