×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 22 мая 2020 14:12

Бійців, які зазнали поранення через підрив вантажівки, гвинтокрилом доправили до Дніпра


Військові рвуться на похорон загиблого товариша, який був з ними у транспорті.

Об этом сообщает Редакция news


П’ятьох поранених бійців з Луганщини доправили гвинтокрилом до Дніпра. Напередодні біля селища Кримське ворог обстріляв вантажівку, в якій їхали захисники, йдеться у ТСН.16:45.


Один солдат 93-ї бригади загинув, п’ятеро його побратимів дістали поранення. Нині вони у реанімації обласної лікарні Мечникова. Наймолодшому з них – 18 років. Загрози для життя поранених немає, заспокоюють лікарі.


Однак бійці потребують тривалого відновлення. Усі вони просять відпустити їх з реанімації бодай на кілька годин. Попрощатися із побратимом, що загинув на їхніх очах.


«Вони після того, як вибухнула міна і перекинулася машина, діставали своїх хлопців і бачили, як загинув їхній товариш. Вони дуже переживають. У них одне-єдине бажання — потрапити до нього на похорон. І всіляко підтримують всю терапію, яку пропонують наші лікарі, щоб завтра поїхати поховати бойового товариша», — каже головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.


Нагадаймо, у Луганській області, в районі Кримського, через обстріл із мінометів загинув 32-річний солдат Євген Сафонов із позивним «Сафон». Про це повідомили у пресслужбі 93-ї Окремої механізованої бригади «Холодний Яр».




Джерело статті: “https://dnepr.web2ua.com/bijciv-jaki-zaznali-poranennja-cherez-pidriv-vantazhivki-gvintokrilom-dopravili-do-dnipra-6696/”

Другие материалы в этой категории: Как «Лаборатория Касперского» стала филиалом ФСБ »

Интересное