×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 15 мая 2019 17:36

На ремонт закривають останню ділянку вул. Замарстинівської

На ремонт закривають останню ділянку вул. Замарстинівської

В понеділок, 20 травня, у Львові перекриють для руху транспорту останню ділянку вул. Замарстинівської, яка підлягає реконструкції, – кінцеву трамваїв біля вул. Торф’яної. Про це повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Обмеження руху на цій ділянці прогнозовано триватиме до 1 грудня. Станом на зараз Замарстинівська перекрита від вул. Липинського до вул. Заводської. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаймо, ремонтні роботи на вулиці розпочалися 5 березня 2018 року. Тоді зробили підготовчі і демонтажні роботи ‒ зняли трамвайні рейки і верхній шар асфальту, демонтували контактну мережу і зовнішнє освітлення. Однак роботи призупинили через виявлення нестійких ґрунтів — плавунів. Після додаткових геологічних досліджень ремонтні роботи відновили. Під шаром асфальту знайшли бруківку. Нею знову замостять Замарстинівську.


Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_zakrivayut_dlya_ruhu_transportu_ostannyu_dilyanku_vul_zamarstinivskoyi_na_remont_n1481498”

Другие материалы в этой категории: Как «Лаборатория Касперского» стала филиалом ФСБ »

Интересное