×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 13 апреля 2019 08:34

У Венесуелі заарештували співробітників Центробанку

В Венесуэле арестовали сотрудников ЦентробанкаВони зустрічалися з Гуайдо.

У п’ятницю, 12 квітня, двоє співробітників Центрального банку Венесуели були арештовані після зустрічі з лідером опозиції, тимчасово виконуючим обов’язки президента країни Хуаном Гуайдо.

За словами адвоката, затримані, Дені Альбухар і Мануель Альберто Гиссеппе, нещодавно також брали участь в акціях протесту, що вимагають поліпшення умов праці.

Правозахисник повідомив, що співробітники банку ще не постали перед судом і звинувачення проти них невідомі.

За даними джерела, і Альбухар, і Гисеппе були присутні на відкритому засіданні в понеділок, 8 квітня, яке Гуайдо провів у Національному зборах з кількома десятками державних службовців. Тоді Гуайдо обговорив пропонований закон про поліпшення пільг для державних службовців в новому уряді після відходу Мадуро. Відзначається, що жоден з інших учасників зустрічі не був заарештований.

“Що намагається зробити диктатура, викрадаючи державних службовців, які трапляються з нами, щоб повернути нашу країну? Вони не зможуть зупинити цей нестримний процес, щоб звільнити Венесуели”, – прокоментував інцидент Гуайдо.

Альбухар і Гисеппе пропрацювали в банку більше п’яти років. Ні центральний банк, ні інформаційне міністерство Венесуели не відповіли на запити про коментарях.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/186541-13-04.html”

Другие материалы в этой категории: Как «Лаборатория Касперского» стала филиалом ФСБ »

Интересное