×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 11 февраля 2019 08:29

Голова Кіровоградської ОДА вимагає розібратися в ситуації з Донецьким медуніверситетом


Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко прокоментував ситуацію шахрайських схем у Донецькому медуніверситеті, що набула розголосу минулого тижня.

52350883 242673276675385 8168418173628973056 n

Це він озвучив сьогодні, 11 лютого, під час наради голови обласної державної адміністрації із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

За словами пана Кузьменка, йому відомо, що правоохоронні органи працюють над справою, однак результати розслідування мають бути якомога швидше.

- Потрібно дати раз і назавжди по рукам тим, хто не розуміє, що таке інтереси країни, — звернувся Сергій Кузьменко до правоохоронних органів. — Негайно дати оцінку і відповідь. Вимагаю поставити крапку в цій історії.

Нагадаймо, 13 листопада, півтисячі студентів міжнародного факультету влаштували протест у вигляді бойкоту навчання. 14 листопада, у стінах медичного університету виник великий скандал. Студенти-іноземці медуніверу стали жертвами шахрайства: виявилось, що оплачені ними гроші за навчання до універу не дійшли. Навчальний заклад звинувачує в цьому фірму-посередника, а фірма – виш. Наразі слідство веде СБУ.
Вчора в СБУ повідомили, що викрили на отриманні хабарів посадовців Донецького Національного медичного університету: чиновники систематично вимагали неправомірну вигоду від представників комерційних структур, які спеціалізуються на підборі та подальшому оформленні іноземних студентів до українських вишів. У разі відмови зловмисники погрожували створити штучні перешкоди при оформленні іноземних абітурієнтів у медуніверситет.

8 лютого 850 студентів-іноземців відрахували з Донецького національного медичного університету.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/50287-holova-kirovohradskoi-oda-vymahaie-rozibratysia-v-sytuatsii-z-donetskym-meduniversytetom”

Другие материалы в этой категории: Как «Лаборатория Касперского» стала филиалом ФСБ »

Интересное